ZAKŁAD TECHNIKI CYFROWEJ   Instytut Systemów Łączności
Wydział Elektroniki WAT

PRACOWNICY

Pracownicy ZTC

Od lewej stoją: mgr inż. Grzegorz Grzęda, dr inż. Paweł Kwiatkowski, dr inż. Krzysztof Sieczkowski, mgr inż. Marek Sawicki, dr inż. Zbigniew Jachna, mgr inż. Krzysztof Różyc,
prof. dr hab. inż. Ryszard Szplet, dr inż. Andrzej Poniecki, dr inż. Rafał Szymanowski,
ppłk dr inż. Tadeusz Sondej, dr inż. Jerzy Pasierbiński, dr inż. Dominik Sondej,
dr inż. Paweł Dąbal

AKTUALNOŚCI

24 11 2020

Hackathon

Zespół z naszego zakładu, w składzie dr inż. Paweł Kwiatkowski, dr inż. Paweł Dąbal oraz mgr inż. Jakub Tyburski, zajął pierwsze miejsce w międzynarodowych zawodach Hack into Mars – FPGA Hackathon & Conference 2020, organizowanych przez firmy Intel i Nokia w dniach 20-22 listopada 2020. Zadaniem każdego zespołu było opracowanie w ciągu 24-godzin układów modulatora i demodulatora, opisanych przy użyciu języków opisu sprzętu oraz implementowanych w układzie FPGA Cyclone V. W zawodach wzięło udział 28 zespołów z całego świata, a wynik pracy naszych kolegów okazał się najlepszy! Gratulujemy!

02 11 2020

Hackathon

Wszystkich entuzjastów układów programowalnych zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji i hackathonie Hack into Mars dotyczących układów FPGA. Wydarzenie realizowane jest w formie zdalnej i jest bezpłatne. Więcej informacji na stronie https://fpgahackathon.com/.